سه شنبه 16 خرداد 1402 شمسی /6/6/2023 5:33:38 PM
مدیرعامل بانک صادرات ایران در پیامی به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲ «سال مهار تورم و رشد تولید» تاکید کرد

مدیرعامل بانک صادرات ایران در آستانه نوروز ١٤٠٢ خورشیدی، در پیامی مقدم مبارک ایام ربیع در گلریزان بهار قرآن را به فال نیک گرفت و از درگاه خداوند برای ملت ایران آرامش، شکوه و عزت و برای ذی‌نفعان آن بانک عافیت و توفیق طلب کرد. 
بانک صادرات ایران بر عهد و پیمان «در خدمت مردم» پای‌بند خدمت است

به گزارش اقتصادنامه، در پیام نوروزی سیدضیاء ایمانی که همزمان با مزین شدن سال ۱۴۰۲ به نام «سال مهار تورم و رشد تولید» منتشر شده، آمده است:
«یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن ‌الحال
نوروز باستانی که از یادگاران کهن و مسعود ایرانیان است، همه ساله با جوش و خروش، پیام رستاخیز طبیعت را در گوش هستی زمزمه می‌کند و آفرینش را به نو کردن جامه و رویش مجدد دعوت می‎کند. در این اثنا نوروز سال جدید تقارنی فرخنده با ماه ضیافت و رحمت، رمضان‌المبارک یافته که این قرین شدن را باید به فال نیک گرفت و روح را از صفای معنویت و طبیعت سیراب کرد.
بانک صادرات ایران امروز با ۷۱ سال تجربه گران‌سنگ، تکیه بر توانمندی بانکداران متخصص، راهبردهای برگرفته از سیاست‌های کلان اقتصادی کشور و مدیریت بهینه منابع، همچنان بنایی استوار در خدمت اقتصاد و مردم شریف ایران است.
بهبود تراز مالی و شرایط نقدینگی، توسعه زیرساخت‌های بانکداری الکترونیک از جمله بهره‌برداری از چکنو به عنوان نخستین بانک در ارائه چک امن دیجیتال، ارتقای نقش مؤثر بانک در شاخص‌های عملکردی و ارائه خدمات متنوع بانکی و مالی به بخش‌های مختلف اقتصاد و زیربنایی و همچنین حمایت جدی در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی از جمله دستاوردهای کارکنان و مدیران پرتلاش بانک صادرات ایران در سال ١٤٠١ است.
بانک صادرات ایران بر همان عهد و میثاق «در خدمت مردم»، اهداف بلند خود در سال ۱۴۰۲ را با رویکرد تحول در حوزه‌های مختلف از جمله بانکداری دیجیتال، بازاریابی مبتنی بر مشتری‌مداری پاسخگویی تخصصی به نیازهای مشتریان خرد و کلان و استفاده از محصولات جدید برای گسترده‌تر‌کردن چتر حمایت از تمامی اقشار و مردم عزیز ایران دنبال خواهد کرد.
اینجانب ضمن تبریک سال نو، زحمات و تلاش‌های تمامی همکاران ارجمندم را ارج می‌نهم و برای‌ ایرانیان سعادت، سلامت و قبولی طاعات و عبادات آرزو می‌کنم.»مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین