جمعه 17 آذر 1402 شمسی /12/8/2023 3:14:06 PM

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از رفع تعرض ۸۳۶هکتار زمین دولتی در نیمه نخست امسال خبر داد و گفت‌: بیشترین آمار وقوع و رفع تعرض مربوط به فارس، تهران و ایرانشهر بوده است.
رفع تعرض ۸۳۶هکتار زمین دولتی در نیمه نخست سال

به گزارش اقتصادنامه به نقل از تسنیم، ارسلان مالکی با اشاره به اینکه از ابتدای سال تا پایان شهریور امسال، حدود ۲۴۱ مورد حکم قطعی در خصوص زمین‌های تصرفی به نفع دولت توسط یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن در کشور اجرا شده است، اظهار کرد: براساس آن بیش از ۱۹۶ هکتار زمین دولتی به بیت‌المال بازگشته است.

وی افزود: در نیمه نخست امسال از حدود ۲ هزار و ۲۵۰ فقره تعرض به زمین‌های دولتی با مساحت بیش از ۸۳۶ هکتار به صورت فوری توسط یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن رفع تعرض شده است.

وی یادآور شد: بیشترین آمار وقوع و رفع تعرض مربوط به فارس، تهران و ایرانشهر و بیشترین میزان احکام اجرایی متعلق به استان‌های کرمان، مرکزی، آذربایجان غربی و اردبیل بوده است.

مالکی از یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن به عنوان یکی از بازوان پرتوان نظام در حراست از بیت المال یاد کرد و افزود: نیروهای یگان حفاظت در استان‌های کشور در صف اول مبارزه با زمین خواری قرار گرفته‌اند.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین